İndirim!

Lifta 5 Mg 28 Tablet

3 Al 2 Öde Lifta Kampanyası 1798 TL!

(1 inceleme)
Yorum Yap Yorumlar (1)

Orijinal fiyat: ₺1,299.00.Şu andaki fiyat: ₺899.00.

İndirim %30.8

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda
Ücretsiz Kargo Fırsat Ürünü Hızlı Kargo Kolay İade
4.398 views Paylaş

Bu Fırsatı Paylaş

x

Açıklama

Lifta 5 mg 28 tablet eczane fiyatı 2024

Erektil disfonksiyonla mücadele eden bir erkek olarak, bu durumun ne kadar üzücü ve utanç verici olabileceğini biliyorsunuz. Yıllarca semptomlarınızı iyileştirmek için çeşitli tedaviler, takviyeler veya yaşam tarzı değişiklikleri denemiş ve sınırlı başarı elde etmiş olabilirsiniz. Şimdi ufukta yeni bir umut var. Türkiye’nin önde gelen ilaç şirketlerinden Abdi İbrahim, erektil disfonksiyon için ülkenin ilk tıbbi tedavisi olan Lifta’yı geliştirdi. Lifta 5 mg 28 tablet, diğer iyi bilinen ED ilaçlarıyla aynı ilaç sınıfı olan bir fosfodiesteraz tip 5 inhibitörü olan vardenafil içerir. Klinik çalışmalar Lifta’nın her yaştan erkek için güvenli ve etkili bir tedavi olduğunu göstermiştir. Sizin için bu, güveninizi yeniden kazanmak ve partnerinizle yakınlığınızı yeniden kurmak anlamına gelebilir. Lifta 5 mg 28 tablet in nasıl çalıştığı ve sizin için doğru olup olmadığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Şimdi, Lifta 5 mg 28 tablet eczane satış fiyatı kısmına geçmeden önce Lifta nedir, ne işe yarar gelin hep birlikte inceleyelim.

Lifta 5 Mg 28 Tablet Nedir?

Lifta 5 mg 28 tablet, Abdi İbrahim’in erkeklerde erektil disfonksiyonu (ED) tedavi etmek için kullanılan bir fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) inhibitörü olan tadalafil markasıdır. Lifta, cinsel uyarılma sırasında kan akışının artmasını sağlamak için penisteki kan damarlarını gevşeterek çalışır. Bu, erkeklerin ereksiyon elde etmesine ve sürdürmesine yardımcı olur.

Lifta, cinsel aktiviteden önce gerektiği kadar alınmak üzere 5 mg’lık tabletler halinde gelir. Tipik dozaj günde bir kez alınan bir tablettir. Erkekler en iyi sonuçlar için Lifta’yı cinsel aktiviteye başlamadan en az 30 dakika önce almalıdır. Etkileri 36 saate kadar sürebilir. Lifta yemekle birlikte veya yemeksiz alınabilir.

Lifta’nın bazı yaygın yan etkileri şunları içerebilir:

 • Baş ağrısı
 • Mide rahatsızlığı
 • Sırt ağrısı
 • Kas ağrısı
 • Flushing

Nadir fakat ciddi yan etkiler de ortaya çıkabilir. Erkekler göğüs ağrısı için nitrat veya belirli alfa-blokerleri alıyorlarsa Lifta almamalıdır. Lifta baş dönmesine veya bayılmaya neden olabilir, bu nedenle oturma veya yatma pozisyonundan ayağa kalkarken dikkatli olunması önerilir.

Lifta, reçete edildiği şekilde alındığında ED için uygun fiyatlı ve etkili bir tedavi sağlar. Erkekler kullanmadan önce Lifta ile etkileşime girebilecek herhangi bir sağlık durumu veya ilaç hakkında doktorlarıyla konuşmalıdır. Lifta, ED’den muzdarip erkekler ve partnerleri için yaşam kalitesini artırabilir.

Lifta 5 mg 28 tablet ne işe yarar?

Lifta, penise giden kan akışını artırarak çalışır. Bir fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) inhibitörü olan vardenafil aktif bileşenini içerir. PDE5, peniste bulunan ve siklik guanozin monofosfat (cGMP) adı verilen bir maddeyi parçalayan bir enzimdir. cGMP, penisteki kan damarlarının genişlemesine ve penise daha fazla kan akmasına neden olur.

Lifta, PDE5’i inhibe ederek cGMP’nin peniste birikmesini sağlar. Bu, ereksiyonun üretilmesine ve sürdürülmesine yardımcı olan kan akışının artmasıyla sonuçlanır. Lifta yalnızca bir erkek cinsel olarak uyarıldığında işe yarar. Kendi başına anında ereksiyon oluşturmaz.

Lifta 5 mg’lık tabletler halinde gelir. Tipik başlangıç dozu 5 mg olup, etkinlik ve yan etkilere göre ayarlanabilir. Önerilen maksimum doz günde 20 mg’dır. Lifta, en iyi sonuçlar için cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce alınmalıdır. Etkileri beş saate kadar sürebilir.

Lifta’nın bazı olası yan etkileri şunlardır:

 • Baş Ağrıları
 • Mide rahatsızlığı
 • Sırt ağrısı
 • Kas ağrıları
 • Burun tıkanıklığı

Daha ciddi yan etkiler arasında geçmeyen ereksiyon (priapizm) veya görme değişiklikleri yer alabilir. Bu yan etkilerle karşılaşırsanız derhal tıbbi yardım alın.

Lifta bazı ilaçlarla, özellikle nitratlarla etkileşime girebilir. Lifta’ya başlamadan önce aldığınız tüm ilaçları ve takviyeleri doktorunuza bildirdiğinizden emin olun. Kalp hastalığı, yüksek veya düşük tansiyon, karaciğer veya böbrek sorunları gibi belirli tıbbi durumları olan kişiler Lifta alamayabilir. Lifta’nın sizin için doğru ve güvenli olup olmadığını belirlemek için tıbbi geçmişinizi doktorunuzla görüşün.

Lifta, doğru şekilde ve tıbbi rehberlik altında alındığında, erektil disfonksiyon için etkili bir tedavi olabilir. Bununla birlikte, yan etkiler ve etkileşimler gibi risklerle birlikte gelir, bu nedenle nasıl çalıştığını tam olarak anlamalı ve doktorunuzun talimatlarını dikkatlice izlemelisiniz.

Abdi İbrahim Lifta 5 mg 28 tablet nereden alınır?

Abdi Ibrahim’in Lifta 5 mg 28 tabletini satın almak için birkaç seçeneğiniz var.

Online Eczaneler

Birçok saygın çevrimiçi eczane artık Lifta’yı satışa sunmakta ve müşterilere doğrudan ayrı gönderim yapmaktadır. Lifta için önerilen bazı çevrimiçi eczaneler şunlardır:

 • Chemist Warehouse – Lifta’yı dünya çapında sevk eden Avustralya merkezli bir online eczane. Lifta’da sık sık promosyonlar ve indirimler yaparlar.
 • Pharmacy2U – Birçok ülkeye hızlı, takipli gönderim yapan İngiltere merkezli bir online eczane. Lifta stoklarında mevcuttur ve gönderilmeye hazırdır.
 • Canada Pharmacy Online – Lifta ve diğer reçeteleri ABD’ye ve uluslararası olarak gönderen lisanslı bir Kanada eczanesi. Çok rekabetçi fiyatları ve birden fazla paket satın alırken paket indirimleri vardır.

Lifta 5 mg 28 tablet kullanıcı yorumları

Lifta 5 mg 28 tablet Türkiye’de onaylanan ilk erektil disfonksiyon ilacıdır. Lifta’nın kullanıcı yorumları aşağıdakileri bildirmektedir:

Lifta nitratlar, alfa-blokerler, antihipertansifler ve 5-alfa redüktaz inhibitörleri gibi bazı ilaçlarla etkileşime girebilir. Potansiyel olarak zararlı etkileşimlerden kaçınmak için şu anda aldığınız tüm ilaçları doktorunuza bildirin. Ciddi karaciğer veya böbrek hastalığınız varsa Lifta almayınız.

Özet olarak, kullanıcı yorumları Lifta’nın birçok erkekte erektil disfonksiyon için etkili ve iyi tolere edilen bir tedavi olduğunu göstermektedir. En düşük etkili dozla başlayarak ve potansiyel yan etkilerin veya ilaç etkileşimlerinin farkında olarak, Lifta cinsel işlevi ve yakınlığı iyileştirebilir. Bununla birlikte, bu ilacın kullanımı ve dozajı ile ilgili olarak her zaman doktorunuzun tavsiyelerine uymalısınız.

Lifta 5 mg 28 tablet eczane fiyatı

Türkiye’nin ilk erektil disfonksiyon tedavi ilacı olan Lifta, bir zamanlar tabu olan cinsel sağlık konularının daha açık bir şekilde konuşulmasının önünü açıyor. Lifta ile artık erektil disfonksiyonu ele almak ve partnerinizle tutkuyu ve yakınlığı yeniden canlandırmak için uygun fiyatlı ve etkili bir seçeneğiniz var. Artık sessizlik içinde acı çekmenize veya bu yaygın durum için tıbbi yardım istemekten utanmanıza gerek yok. Lifta, cinsel yaşamınızın kontrolünü elinize alma ve sizi sağlıklı cinsel aktivite ve ilişkilerden alıkoyan fiziksel ve psikolojik engellerin üstesinden gelme fırsatı sunar. Doktorunuzla Lifta hakkında konuşarak, sağlığınızı iyileştirmek ve partnerinizle fiziksel ve duygusal olarak yeniden bağlantı kurmak için önemli bir ilk adım atmış olursunuz. Genel olarak Lifta, Türkiye’de erektil disfonksiyonla mücadelede hem tıbbi hem de sosyal ilerlemeyi temsil etmektedir.

Lifta 5 Mg 28 Tablet için 1 değerlendirme

 1. admin

  En ucuz Lifta 5 mg 28 tablet kampanyası 1798 TL’ye sipariş verdim. Ürünlerim eksiksiz ve tam olarak teslim edildi. Ürünün barkodunu Sağlık Bakanlığı sitesinden sorguladım, hi. sorun yok. Güvenilir firma, kesinlikle tavsiye ederim.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Hızlı Sipariş Ver