En iyi fırsatları ve hizmetleri arayan bilinçli bir tüketicisiniz. Sağlık ve sağlıklı yaşam ürünleriniz söz konusu olduğunda, kusursuz bir müşteri deneyimi ile en kaliteli malzemeleri uygun fiyatlarla istiyorsunuz. En yeni doğal sağlık ve güzellik ürünlerini doğrudan kapınıza getiren çevrimiçi bir Avrupa eczanesi olan Avrupa Eczanesi’nden başka bir yere bakmayın. Kolay iade ve değişim politikaları sayesinde, bir ürünün ihtiyaçlarınızı veya beklentilerinizi karşılamaması durumunda, tam para iadesi veya değişimi için 30 gün içinde iade edebileceğinizi bilerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Avrupa Eczanesi, besin takviyeleri, kozmetik ürünleri, cihazlar ve diğer sağlıklı yaşam ürünleri alışverişini rahat ve risksiz hale getiriyor.

Online Alışverişin Avantajları: Avrupa Eczanesinde E-Ticaret

Avrupa Eczanesi’nde online alışveriş yaparken hem kolaylık avantajına hem de gerektiğinde kolayca iade veya değişim olanağına sahip olursunuz.

Online Alışverişin Avantajları: Avrupa Eczanesi’nde e-Ticaret

Avrupa Eczanesi web sitesinden ürün satın almak, mağazadan alışverişe göre birçok avantaj sunar. Evinizin rahatlığında seçeneklerine göz atabilir ve ihtiyacınız olanı gece veya gündüz satın alabilirsiniz. İsterseniz ürünleriniz doğrudan kapınıza kadar teslim edilebilir.

İhtiyaçlarınızı veya beklentilerinizi karşılamayan bir ürün teslim almanız durumunda Avrupa Eczanesi, iade ve değişimi çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ürün açılmadığı ve kullanılmadığı sürece, teslimattan itibaren 30 gün içinde iade edebilir ve paranızın tamamını geri alabilirsiniz. Açılmış veya kullanılmış ürünler için, satın alma fiyatı üzerinden değiştirme amacıyla kullanılabilecek mağaza kredisi verilir.

İade veya değişim işlemini başlatmak için Avrupa Eczanesi hesabınıza giriş yapıp “Ürünleri İade veya Değişim” seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Daha sonra sipariş geçmişinizden iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri seçin, nedenini belirtin ve ön ödemeli iade etiketi yazdırın. Ürünün kullanılmamış kısmını basılı etiketle birlikte orijinal ambalajına koyun ve herhangi bir yetkili nakliye noktasına bırakın.

Avrupa Eczanesi iadenizi alıp işleme koyduğunda, orijinal ödeme yöntemine para iadesi yapılacaktır. Değişimlerde, değiştirilen ürün/ürünler için yeni bir sipariş verilmesi gerekecektir. Bu kadar kolay bir süreçle Avrupa Eczanesi’nden güvenle online alışveriş yapabilirsiniz.

İade Sürecimiz Nasıl İşliyor? Sorunsuz Değişim Ve İade

İade sürecimiz oldukça kolay ve sorunsuzdur. Ürünlerinizi bize ulaştırmanız yeterlidir.

İade Koşulları

Ürünün satın alma miktarını 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünler orijinal ambalajında, kullanılmamış ve hasarsız olmalıdır. Kozmetik ürünleri mühürlü ve açılmamış olmalıdır.

İade Nasıl Yapılır

İade bedelini doldurup ürünle birlikte bize gönderin. Formu web sitelerinin indirilebilir ya da bizden bağımsız olarak indirilebilir.

Ürünü kargo veya posta yoluyla bize ulaştırın.

İade Sonrası Süreç

İade edilen ürün kontrol edilip, iade şartlarına uygun olup olmadığı doğrulandıktan sonra ödemenizi size iade edilir. İade süreci ortalama 3-5 iş günü sürer.

Çevrimiçi alışverişin en büyük kişiden biri, ürünleri iade edebilme ve değiştirebilme imkanıdır. Avrupa Eczanesi olarak müşteri odaklılığı önemsiyor ve iade sürecini mümkün olduğunca kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Sorunsuz iade ve değişim sayesinde alışveriş deneyiminiz daha keyifli hale geliyor.

Sık Sorulan Sorular: Online Alışveriş İade Ve Değişim Hakkında

Avrupa Eczanesi’nde online alışveriş yaparken iade ve değişim konusunda sorularınız olabilir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde iade ve değişimle ilgili en sık sorulan sorulardan bazıları şunlardır:

Bir ürünü nasıl iade edebilirim veya değiştirebilirim?

AvrupaEczanesi.com’dan satın alınan bir ürünü iade etmek veya değiştirmek için öncelikle teslimattan sonraki 14 gün içinde müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçerek İade Ürün Yetkilendirme (RMA) numarası almanız gerekir. Sipariş numaranızı, iade nedeninizi ve para iadesi veya değişim isteyip istemediğinizi belirtmeniz gerekecektir. Onaylandıktan sonra ürünü, paketin dışında açıkça işaretlenmiş RMA numarasıyla birlikte bize geri gönderin.

İadem karşılığında para iadesi alacak mıyım?

Bir ürünü teslimattan sonraki 14 gün içinde para iadesi için iade ederseniz, ürünün satın alma fiyatının tamamını geri ödeyeceğiz ve orijinal nakliye ücretlerini iade edeceğiz. Geri ödeme, satın alma için kullanılan orijinal ödeme yöntemine iade edilecektir. Geri ödemenin hesabınızda görünmesi için 5 ila 7 iş günü bekleyin.

İade edilemeyecek ürünler var mı?

Ne yazık ki, sağlık ve güvenlik nedeniyle, raf ömrü sınırlı olan veya herhangi bir şekilde açılmış, kullanılmış veya üzerinde değişiklik yapılmış ürünlerin iadesini kabul edemiyoruz. Buna kozmetikler, kokular, diyet takviyeleri ve bazı reçetesiz ilaçlar dahildir. Reçeteli ilaçlar da iade edilemez.

Bir ürünü farklı bir boyut veya renkle değiştirebilir miyim?

Evet, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde aynı ürünü farklı beden veya renkte bir ürünle değiştirebilirsiniz. Değişim yapmak için bir RMA numarası almak üzere müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçin. Orijinal ürünü, paketin dışında açıkça işaretlenmiş RMA numarasıyla birlikte bize geri gönderin. Öğeyi aldıktan sonra, yedek öğeyi size göndereceğiz. Hem iade hem de değişim ürününde kargo ücreti size ait olacaktır.

Çoğu üründe sorunsuz iade ve değişim olanağı sağlamak, müşterilerin çevrimiçi alışveriş yaparken gönül rahatlığı yaşamasını sağlar. Bunun iade ve değişim politikalarımızı netleştirmeye yardımcı olacağını umuyoruz. Başka sorularınız varsa lütfen müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçin.

× Hızlı Sipariş Ver